EN IYI 5 RIMEL

Bugün sizlerle en sevdiğim 5 rimeli paylaşacağım. Rimel, günlük makyaj rutinimin en önemli parçalarından biri benim için. Kirpikleri tek tek ayıran ve dolgun bir görüntü veren rimelleri gerçekten çok seviyorum. Rimel kullanmadığım zaman güzel bir makyaj yapmış olsam bile gözlerim şiş ve yorgun duruyor. Bu yüzden benim için doğru rimeli seçmek çok önemli. Ben diye konuşuyorum ama biliyorum ki hemen hemen her kadın aynı doğru rimeli bulma sürecinden geçiyor. E tabii doğru rimeli ararken biz kadınların bütçesi epeyce sarsılıyor. Bir de alırken çok beğenip sonra ‘ben bunu nasıl almışım yiaaa’ düşüncesi var. Şayet bayılarak aldığım çoğu rimel dolapta dura dura bozuldu. O yüzden diyorum ki; gelin doğru rimeli beraber seçelim.

5 BEST MASCARAS

When it comes to mascara, there are lots of different options. I prepared a list for you, which includes greatest and latest formulas. Finding the right mascara was so difficult for me because we (all the women) want length, volume and curl at the same time in one mascara that is impossible. I hate paying too much money for mascara but we all do that. We love it buy it and at the end hate it. There will be no more this circle! I have tried more than 10 mascaras and chose 5 best mascaras for you. Lets choose the best ones together!

1.LOREAL TELESCOPIC

4-5 senedir bu rimeli kullanıyorum. Henüz rakibi yok benim için. Vazgeçilmez diyebileceğim tek makyaj ürünü hatta. Kirpikleri tek tek tarıyor ve ayırıyor bunu yaparken de kirpiklerinizi birbirine yapıştırmadan yukarı doğru kaldırıyor! Son 1 senedir sadece Türkiye de ve Fransa da satıyorlar diye biliyorum.

Fiyatı: 48 TL ile 52 Tl arasında değişiyor.

1.LOREAL TELESCOPIC

I think this is the best mascara I have ever used. I’ve been using this mascara for 4-5 years. It has a special brush to lengthen lashes and it combs side o separate the lashes.

Price: 10$ – 12$

2.BENEFIT – THEY RE REAL!

Bu rimeli yeni keşfettim ama çok kısa sürede gerçekten çok sevdim. Kirpiklerinizi tek tek ayırdıktan sonra bu rimelle dolgunlaştırabilir ve yukarı doğru kıvırabilirsiniz. 3 kata kadar uygulayabilirsiniz çünkü kesinlikle topaklanma yapmıyor!

Tek eksisi ise: Bu maskara diğerlerine oranla daha çabuk bozuluyor/ kuruyor.

Fiyatı: 149 TL

2.BENEFIT – THEY RE REAL!

I just tried this one and I loved it. It helps to make lashes to length and volume at the same time. You can put it 3 times in a row!

The only negative point is: The mascara may dry up easily.

Price: 24$

3.NYX – DOLL EYE

Doll eye kirpikleri yine oldukça güzel kıvırıyor ve kirpiklerinize hacim veriyor. Özellikle alt kirpikleri belirginleştirmeyi seviyorsanız bu rimeli şiddetle öneriyorum. Ayrıca suya dayanıklı olması da büyük avantaj. (Fazla sürdüğünüz zaman biraz topaklanma yapabiliyor.)

Fiyatı: 36,99 TL

3.NYX – DOLL EYE

Doll Eye mascara extends and lengths the lashes. (Don’t put it more than 2 times in a row it may cause flocculation on the lashes)

Price: 9.50$

4.WET N WILD LASH RENEGADE

Küçük ve çoklu fırçası sayesinde kirpikler daha hacimli oluyor. Yapısı biraz sıvı olduğu için bazen rahatsız edici olabiliyor ama kirpiklere gerçekten çok güzel hacim veriyor.

Fiyatı: 34,90 TL

4.WET N WILD LASH RENEGADE

With a cutting edge brush it volumes, curls and lengths. This mascara is a bit liquid which can be annoying sometimes but still it volumes the lashes and it looks sooo good!

Price: 5.99$

 

5.LANCOME HYPNOSE

Lancome in bu rimeli bayağı uzun zamandır piyasada bildiğim kadarıyla. Fakat ben daha yeni keşfettim. Evet ürünün fiyatı biraz pahalı ama gerçekten değiyor! Kirpikleri uzatıyor ve kıvırıyor. Daha önce bahsettiğim 4 rimel de birbirinden güzel, ama kirpik uzatma konusunda çok başarılı değiller. Bu rimel, kirpiklerim çok kısa diyenler için ideal!

Fiyatı: 120 – 140 TL civarı.

5.LANCOME HYPNOSE

This mascara is a bit expensive but actually it worth! It extends and gives extra volumes to the lashes. It is also intensive black mascara. This mascara is the best to extend lashes.

Price: 27.50$

Cevap yaz