Klişe başlangıçlar yapmak istemem ama biraz da size kendimden bahsetmek istiyorum. 2 hafta önce annemin blogu ‘aylanınkafası’nı devraldım bir sürü değişik yazılar yazıyorum ama henüz kendimi tanıtma fırsatım olmadı size.

İsmim Alara. 23 yaşındayım. İstanbul’da İngilizce Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünü bitirdikten sonra, yüksek lisans yapmak için Barselona’ya geldim. Geçen sene burada Marketing (Pazarlama) üzerine yüksek lisans yaptıktan sonra, bir süre daha burada kalmaya karar verdim ve şimdiler de ‘Digital Marketing’ (Dijital Pazarlama) üzerine yüksek lisans eğitim alıyorum.

‘aylanınkafası’nı devraldım çünkü ben yazmayı çok seviyorum. Çenemin de pek durduğu söylenemez, o yüzden insanlarla iletişim kurmayı seviyorum diyelim 🙂 Sizlerle daha yakından sohbet etmek, sizin istediğiniz konulara değinmek istiyorum. Bunu yapmak için de size ihtiyacım var. Benimle iletişim halinde olursanız (mail ve yorumlar ile) daha çok sohbet edebiliriz ve daha çok ortak noktalara değinebiliriz birlikte. Hepinizi heyecanla bekliyorummmm!!

Cevap yaz