Hepinize yeniden merhabalar!!

Bundan sonra her hafta blogum da ürün incelemesi başlığı altında yepyeni ürünlerin yazılarını bulabilirsiniz! Sevdiğim, sevemediğim, memnun kaldığım, bir daha hiç almam dediğim her ürünü sizlere detaylı bir şekilde sunmayı planlıyorum. Umarım sizler de seversiniz!

Bu hafta ürün inceleme de BED HEAD markasının Tigi Ego Boost ürünüyle ilgili düşüncelerimi paylaşacağım sizlerle.

Eğer saçlarınız çabuk yıpranıyorsa, kestirdiğiniz halde kırıklardan bir türlü kurtulamıyorsanız, boya saçlarımı mahvediyor! Diyorsanız sizi de bu köşeye alalım lütfen.

Tigi Ego Boost onarıcı serum, çok kısa sürede saçlarımın uçlarında ki kırıkları yok etti ve saçlarımı kısa süre de güçlendirdi. İçerisindeki  Guar ve doğal nemlendiriciler sayesinde saçlarınız daha güçlü, daha parlak ve daha sağlam oluyor.

Saçlarınızı yıkadıktan sonra çok az miktarda serumu saç uçlarınıza yedirerek sürün, biraz bekleyin ve daha sonra saçlarınızı tarayıp kurutun. Saçı ağırlaştırmıyor ve kesinlikle yapıştırmıyor. Kokusu da çok güzel üstelik.

Tüm saç tiplerine uygun olan bu serum, kısa sürede saçlarımın daha sağlıklı olmasına ve daha parlak olmasına yardımcı oldu bu yüzden de bu ürünü çok seviyorum.

Üstelik çok yoğun bir serum olduğu için çok az kullanmanız yeterli oluyor bu sebeple 1 senedir hala aynı serumu kullanıyorum hemen bitmiyor!! Kesinlikle öneriyorum mutlaka kullanın!!

Fiyatı: Sanıyorum Türkiye`de 90 TL.

Cevap yaz